• Задействах и изпълних процедура за адвокат по освобождаването на първата част от евангелието в блокирания facebook профил, и задействах и изпълних процедура по изтегляне на архив от vk.com и предоставянето му на Родолюбеца Иван Тренев, защото той е наясно с архивите по света, за да вкара и моето слово евангелие в някой архив. Готово, всичко е изпълнено от моя страна, за да има Път в Живота. 🙂😉😊😘👍😇🙏
    Задействах и изпълних процедура за адвокат по освобождаването на първата част от евангелието в блокирания facebook профил, и задействах и изпълних процедура по изтегляне на архив от vk.com и предоставянето му на Родолюбеца Иван Тренев, защото той е наясно с архивите по света, за да вкара и моето слово евангелие в някой архив. Готово, всичко е изпълнено от моя страна, за да има Път в Живота. 🙂😉😊😘👍😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 525 Прегледа
  • Относно запорираният facebook профил, заради картинки на хазарт по мое несъображение, съм дал документите на Адвокат Ники Гацев и чакаме, иначе аз съм без очаквания, а просто, като свободен човек. От моя страна няма ленивост и няма забатачване на системата и поточната линия. 🙂😉😊😇🙏
    Относно запорираният facebook профил, заради картинки на хазарт по мое несъображение, съм дал документите на Адвокат Ники Гацев и чакаме, иначе аз съм без очаквания, а просто, като свободен човек. От моя страна няма ленивост и няма забатачване на системата и поточната линия. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Това е моето съвременно Евангелие в социалните мрежи. На две части. Едната част е във facebook.com, която ще видим как ще отблокирам(дал съм на адвокат документите с молба за помилване), а другата част е в bulgarite.bg и vk.com и x.com. Да, има време на Христа и после идва време на Антихриста и после пак идва време на Христа и после пак идва време на Антихриста и после пак идва време на Христа, и така до края на Света.
    Това е моето съвременно Евангелие в социалните мрежи. На две части. Едната част е във facebook.com, която ще видим как ще отблокирам(дал съм на адвокат документите с молба за помилване), а другата част е в bulgarite.bg и vk.com и x.com. Да, има време на Христа и после идва време на Антихриста и после пак идва време на Христа и после пак идва време на Антихриста и после пак идва време на Христа, и така до края на Света.
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Узрях за това, че като съм имал адвокат Николай Гацев, че да направя документацията за молба към Meta Corporation, за да ми отблокират профила, но няма да публикувам във facebook повече, а просто ще го ползвам за чат с приятелите там. Дадох документите и молбата към адвоката и той каквото направи без никакви очаквания. 🙂✌️☀️🌙
    Узрях за това, че като съм имал адвокат Николай Гацев, че да направя документацията за молба към Meta Corporation, за да ми отблокират профила, но няма да публикувам във facebook повече, а просто ще го ползвам за чат с приятелите там. Дадох документите и молбата към адвоката и той каквото направи без никакви очаквания. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 975 Прегледа
  • Аз съм оправял компютрите на Адвоката приятел Ники Гацев напълно безплатно без никакви пари, защото аз не обичам тези работи между приятели. В София има много Хора, и имах късмет да не попадам на трагедии, и на хора, които водят към трагедии. Слава на Отца и Сина и Светия Дух.
    Аз съм оправял компютрите на Адвоката приятел Ники Гацев напълно безплатно без никакви пари, защото аз не обичам тези работи между приятели. В София има много Хора, и имах късмет да не попадам на трагедии, и на хора, които водят към трагедии. Слава на Отца и Сина и Светия Дух.
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Имам си адвокат приятел, като Ники Гацев, който е бил част от революцията срещу комунизма в България и е бил деец в новото време на Демокрацията, но да се надяваме, че никога няма да имам нужда от услугите на адвокат, защото не ми се занимава с тия страхотии за някакъв вид съд от всякаквите работи в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Имам си адвокат приятел, като Ники Гацев, който е бил част от революцията срещу комунизма в България и е бил деец в новото време на Демокрацията, но да се надяваме, че никога няма да имам нужда от услугите на адвокат, защото не ми се занимава с тия страхотии за някакъв вид съд от всякаквите работи в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Вижте един Свещеник какво е написал за националния празник на България. Човечност и Хубост в Живота. Политологът и Адвокат и мой приятел Николай Гацев ми сподели в WhatsApp.

    + Дионисий Стобийски:
    Българи - чеда на една древна земя, сънародници в Отечеството и по всички краища на света,

    Честит Трети март!

    Днес не празнуваме васалитет. Не възпяваме подчинение. Не се покланяме пред договори, писани от експанзионистични империи.
    Днес ние честваме деня, в който след пет века историческа тъмнина Българското име отново бе произнесено като държавно име. Денят, в който един народ, считан за пречупен, се оказа, че е жив и възкръсва държавотворно. Денят, в който робът бе принудил господаря си да признае, че съществува не само като народ в рамките на Българската Екзархия, а като суверен в своя собствена политическа държавност. Това е денят на събудения дух!
    Трети март е венец не на чужда воля, а на българската многовековна национална непреклонност. Той е венец на паметта, съхранена в църкви, манастири и килии, във възрожденски клетви и революционни комитети, в кръвта на опълченците на Шипка и в сълзите на майките, пропили изконното българско землище. Свободата не ни е подарена - тя е изтръгната от бездната на международната забрава.
    Да, политическата форма тогава е била ограничена. Да, държавата е родена в условия на международен интерес и геополитически сметки. Но духът ѝ не бе васален. Защото духът не може да бъде васал. Духът или живее, или умира. И българският дух тогава възкръсна.

    Днес, в XXI век, пред нови империи - икономически, технологични, идеологически, автократични - отново сме изправени пред изпитание. Светът се пренарежда. Войни раздират съседства. Изкуственият интелект и новите сили на властта променят самото понятие и разбиране както за човек, така и за държава. Свободата вече не се отнема само със сила и оръжие - тя се размива с внушение, със зависимост, с духовна апатия.

    ...
    Вижте един Свещеник какво е написал за националния празник на България. Човечност и Хубост в Живота. Политологът и Адвокат и мой приятел Николай Гацев ми сподели в WhatsApp. + Дионисий Стобийски: Българи - чеда на една древна земя, сънародници в Отечеството и по всички краища на света, Честит Трети март! Днес не празнуваме васалитет. Не възпяваме подчинение. Не се покланяме пред договори, писани от експанзионистични империи. Днес ние честваме деня, в който след пет века историческа тъмнина Българското име отново бе произнесено като държавно име. Денят, в който един народ, считан за пречупен, се оказа, че е жив и възкръсва държавотворно. Денят, в който робът бе принудил господаря си да признае, че съществува не само като народ в рамките на Българската Екзархия, а като суверен в своя собствена политическа държавност. Това е денят на събудения дух! Трети март е венец не на чужда воля, а на българската многовековна национална непреклонност. Той е венец на паметта, съхранена в църкви, манастири и килии, във възрожденски клетви и революционни комитети, в кръвта на опълченците на Шипка и в сълзите на майките, пропили изконното българско землище. Свободата не ни е подарена - тя е изтръгната от бездната на международната забрава. Да, политическата форма тогава е била ограничена. Да, държавата е родена в условия на международен интерес и геополитически сметки. Но духът ѝ не бе васален. Защото духът не може да бъде васал. Духът или живее, или умира. И българският дух тогава възкръсна. Днес, в XXI век, пред нови империи - икономически, технологични, идеологически, автократични - отново сме изправени пред изпитание. Светът се пренарежда. Войни раздират съседства. Изкуственият интелект и новите сили на властта променят самото понятие и разбиране както за човек, така и за държава. Свободата вече не се отнема само със сила и оръжие - тя се размива с внушение, със зависимост, с духовна апатия. ...
    0 Коментари 0 Споделяния 2К Прегледа
  • Аз се боря за немощните и онеправданите и отрудените и обременените, защото съм Син Божи със Извора на Живот, и ако стана Богат ще излекувам Обществото. Нужда от ремонт, заради природно бедствие, уреждам, нужда от адвокат, уреждам, нужда от финансиране, уреждам, нужда от нормалност в Живота, уреждам, и така лека полека ще се излекува обществото, когато обществото се насити с доброта, че да повярва в Доброто и да се откаже от Злото, и Небесно Богат е най-много този, който най-много е инвестирал в Живота, дал е път на Живота да пробъде.
    Аз се боря за немощните и онеправданите и отрудените и обременените, защото съм Син Божи със Извора на Живот, и ако стана Богат ще излекувам Обществото. Нужда от ремонт, заради природно бедствие, уреждам, нужда от адвокат, уреждам, нужда от финансиране, уреждам, нужда от нормалност в Живота, уреждам, и така лека полека ще се излекува обществото, когато обществото се насити с доброта, че да повярва в Доброто и да се откаже от Злото, и Небесно Богат е най-много този, който най-много е инвестирал в Живота, дал е път на Живота да пробъде.
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Ще трябва да подготвя една кратка и съществена молба и после да отида до някой адвокат и да му платя 1000 лева или вече 1000 евро, за да ми пусне тази молба до централата на Meta Facebook, и да видим, дали ще ми удовлетворят молбата за освобождаване на първата част от евангелието. И после ще купя един 10TB механичен диск и после ще платя на някой инженер на данни да ми извлече със софтуерен паяк данните от Социалните мрежи, и да ги сложим в този диск, и после да го дам този диск на някой Отворен Архив, примерно на Историкът и Българолюбец Иван Тренев, защото той има нужните връзки, и това Евангелие да е достъпно за Хората, и просто, когато е нужно Хората да си припомнят, за да не умират, защото този архив е един съвременен Светец говореше, за да не умира Човечеството от себе си, защото Човечеството иска да се самоубие, защото само войни и смърт предлага, заради Царски Болести и всякакви Чуми в главата и сърцето на Човека. Общо взето, като мине време и вече времето е друго, това ще направя живот и здраве, и после ще си почивам в главата, защото аз не съм самоубиец, като Човечеството, което се вмирисва, като рибата от главата, тоест от тия самозабравилите се на върха.
    Ще трябва да подготвя една кратка и съществена молба и после да отида до някой адвокат и да му платя 1000 лева или вече 1000 евро, за да ми пусне тази молба до централата на Meta Facebook, и да видим, дали ще ми удовлетворят молбата за освобождаване на първата част от евангелието. И после ще купя един 10TB механичен диск и после ще платя на някой инженер на данни да ми извлече със софтуерен паяк данните от Социалните мрежи, и да ги сложим в този диск, и после да го дам този диск на някой Отворен Архив, примерно на Историкът и Българолюбец Иван Тренев, защото той има нужните връзки, и това Евангелие да е достъпно за Хората, и просто, когато е нужно Хората да си припомнят, за да не умират, защото този архив е един съвременен Светец говореше, за да не умира Човечеството от себе си, защото Човечеството иска да се самоубие, защото само войни и смърт предлага, заради Царски Болести и всякакви Чуми в главата и сърцето на Човека. Общо взето, като мине време и вече времето е друго, това ще направя живот и здраве, и после ще си почивам в главата, защото аз не съм самоубиец, като Човечеството, което се вмирисва, като рибата от главата, тоест от тия самозабравилите се на върха.
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Имам бъбреци в главата, и заради това по-малко зло ми се случва, защото избирам по-малкото зло, защото гладя нещата, а не се отказвам от системата на Живота, тъй като съм част от нея, че да се съпротивлявам и разкъсвам вътрешно, защото системата е неизбежна. Някои Грешници са изпаднали в такъв конфликт в себе си и много страдат, и толкова страдат, че дават автономия на банката да правят оторизирани операции с парите им и са дали на всички мениджъри и адвокати те да решават вместо тях за техния Живот, защото те се чувстват много гадно, и не искат да се занимават със света, а просто са вглъбени в болката си, защото не могат да я решат в уравнението, и те не Живеят, а Страдат в своето време на Живот. Това е ужасно състояние и не го пожелавам на никого, защото душевните страдания са много неприятно нещо в Живота, и аз от това искам да ви предпазя, като облагородявам, а не контролирам вашата свободна човешка воля.
    Имам бъбреци в главата, и заради това по-малко зло ми се случва, защото избирам по-малкото зло, защото гладя нещата, а не се отказвам от системата на Живота, тъй като съм част от нея, че да се съпротивлявам и разкъсвам вътрешно, защото системата е неизбежна. Някои Грешници са изпаднали в такъв конфликт в себе си и много страдат, и толкова страдат, че дават автономия на банката да правят оторизирани операции с парите им и са дали на всички мениджъри и адвокати те да решават вместо тях за техния Живот, защото те се чувстват много гадно, и не искат да се занимават със света, а просто са вглъбени в болката си, защото не могат да я решат в уравнението, и те не Живеят, а Страдат в своето време на Живот. Това е ужасно състояние и не го пожелавам на никого, защото душевните страдания са много неприятно нещо в Живота, и аз от това искам да ви предпазя, като облагородявам, а не контролирам вашата свободна човешка воля.
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
Още резултати
Спонсорирано