• В тази ваша уста трябва да има някаква интелигентност, за да знаете кога да е затворена и кога да е отворена. Стига вече с пошлата престъпност на човешката воля. Вие се опрапастявате, като потенциал пред вашата собствена Вечност и после защо ми е криво, и вечно в Центрофугата между Живота и Чистилището(ада). Вразумете се, а не бъдете слепи зверове с вечно оръжие в ръка.
    В тази ваша уста трябва да има някаква интелигентност, за да знаете кога да е затворена и кога да е отворена. Стига вече с пошлата престъпност на човешката воля. Вие се опрапастявате, като потенциал пред вашата собствена Вечност и после защо ми е криво, и вечно в Центрофугата между Живота и Чистилището(ада). Вразумете се, а не бъдете слепи зверове с вечно оръжие в ръка.
    0 Коментари 0 Споделяния 15 Прегледа
  • Всички са болни от Стокхолмски Синдром и заради това обичат Злото повече от Доброто, ама аз ще ви изоставя на поправителен да се мъчите при Демоните, защото вашето Сърце не е мое, а е чуждо за мен. Ще ви щракне след хиляда години за Доброто ама както и да е. Ами обидно ми е, че отхвърляте Бога си, ама ще го преживея, защото аз съм добре, а вие добре ли ще сте в Чистилището(ада).
    Всички са болни от Стокхолмски Синдром и заради това обичат Злото повече от Доброто, ама аз ще ви изоставя на поправителен да се мъчите при Демоните, защото вашето Сърце не е мое, а е чуждо за мен. Ще ви щракне след хиляда години за Доброто ама както и да е. Ами обидно ми е, че отхвърляте Бога си, ама ще го преживея, защото аз съм добре, а вие добре ли ще сте в Чистилището(ада).
    0 Коментари 0 Споделяния 39 Прегледа
  • Ужасни картинки, ама това го прави забраненото знание на нечестивостта. Нека бъдем чисти, като Животните, а не покварени, като някакви неадекватни чудовища за Живота. То е ясно, че съществува добро и зло, ама какво избираме ние за себе си да получаваме, а за да получаваме това, което сме избрали, трябва да даваме това, което сме избрали, защото ти, като го правиш другият получава това, което е избрал, и другият, като го прави ти получаваш това, което си избрал. Всеки може да бъде на мястото на всеки.
    Ужасни картинки, ама това го прави забраненото знание на нечестивостта. Нека бъдем чисти, като Животните, а не покварени, като някакви неадекватни чудовища за Живота. То е ясно, че съществува добро и зло, ама какво избираме ние за себе си да получаваме, а за да получаваме това, което сме избрали, трябва да даваме това, което сме избрали, защото ти, като го правиш другият получава това, което е избрал, и другият, като го прави ти получаваш това, което си избрал. Всеки може да бъде на мястото на всеки.
    0 Коментари 0 Споделяния 39 Прегледа
  • Не е хубаво да живееш несъзнателен низш Живот. Нали ги виждам нашите колко са черни от сгърчване от несъзнателността, че още да се протъркват между Чистилището(ада) и Земния Живот.
    Не е хубаво да живееш несъзнателен низш Живот. Нали ги виждам нашите колко са черни от сгърчване от несъзнателността, че още да се протъркват между Чистилището(ада) и Земния Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 41 Прегледа
  • Животът е като кредитната или дебитната карта. Или първо плащаш солено, докато си Жив на Земята и после кеф в Небесното Царство, или обратното, правиш си уродливия сладък Рай на Земята и накрая плащаш с нацупена физиономия във Вечността, и яко въртележката между Чистилището(ада) и Живота на Земята, докато не станеш Светец. Това е Системата.
    Животът е като кредитната или дебитната карта. Или първо плащаш солено, докато си Жив на Земята и после кеф в Небесното Царство, или обратното, правиш си уродливия сладък Рай на Земята и накрая плащаш с нацупена физиономия във Вечността, и яко въртележката между Чистилището(ада) и Живота на Земята, докато не станеш Светец. Това е Системата.
    0 Коментари 0 Споделяния 89 Прегледа
  • Аз не започвам войни, аз ги довършвам. Домашното насилие е война отпреди мен, и я довършвам, като махам лошите хора от добрите хора, за да се пречисти народа и народът да вкуси от Автентичния Живот.
    Аз не започвам войни, аз ги довършвам. Домашното насилие е война отпреди мен, и я довършвам, като махам лошите хора от добрите хора, за да се пречисти народа и народът да вкуси от Автентичния Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 103 Прегледа
  • Изгладих сайта поверен на мен, и го доизгладих към интуитивност. Много хубав стана този сайт. Ако имате да чистите помещения evtinopochistvane.eu е тук. всичко от мен правя безплатно, защото нашият Господ Бог Исус Христос е казал, даром ви дадох, даром давайте и вие.
    Изгладих сайта поверен на мен, и го доизгладих към интуитивност. Много хубав стана този сайт. Ако имате да чистите помещения evtinopochistvane.eu е тук. всичко от мен правя безплатно, защото нашият Господ Бог Исус Христос е казал, даром ви дадох, даром давайте и вие.
    0 Коментари 0 Споделяния 110 Прегледа
  • Гадно ми е, че ще изоставя Мама в Ада, заради брата, и заради това ги говоря тези неща, ама като мине време и ще забравя и ще съм, като нов човек. Нека се мъчат, докато стигнат до Бога, защото явно без мъки не може, и заради това Адът се нарича Чистилище.
    Гадно ми е, че ще изоставя Мама в Ада, заради брата, и заради това ги говоря тези неща, ама като мине време и ще забравя и ще съм, като нов човек. Нека се мъчат, докато стигнат до Бога, защото явно без мъки не може, и заради това Адът се нарича Чистилище.
    0 Коментари 0 Споделяния 105 Прегледа
  • По принцип са си нужни смъртни присъди чрез принудителна евтаназия. За всяко насилие, софтуерно(психическо) и хардуерно(физическо) у дома и по пътя, край на живота на човешкото прасе, което прасе не си заслужава Живота. Пречистим ли народа, край с катастрофите и проблемите на обществото, и тогава хората ще почувстват автентичен Живот.
    По принцип са си нужни смъртни присъди чрез принудителна евтаназия. За всяко насилие, софтуерно(психическо) и хардуерно(физическо) у дома и по пътя, край на живота на човешкото прасе, което прасе не си заслужава Живота. Пречистим ли народа, край с катастрофите и проблемите на обществото, и тогава хората ще почувстват автентичен Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 60 Прегледа
  • Black Rock Corp. Някой Грешник е успял да има влияние върху света чрез шансовете на Американския Капитализъм. Дяволът дава Света на мръсните, но не и на чистите, защото Планетарният Разум ще умре от скуката на стабилното блаженство, което ще направят чистите. 🙂😉😊😇🙏
    Black Rock Corp. Някой Грешник е успял да има влияние върху света чрез шансовете на Американския Капитализъм. Дяволът дава Света на мръсните, но не и на чистите, защото Планетарният Разум ще умре от скуката на стабилното блаженство, което ще направят чистите. 🙂😉😊😇🙏
    0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа
Още резултати