• Трима човешки звяра имаме в семейството. Мари и Тръци и бащата на Тото. Това е така, защото някои хора не внимават в Училището на Живота и се пропиляват, защото няма застраховани хора в този Живот, като личности и семейства и държави и съюзи, и така, реалността и истината са сурови.
    Трима човешки звяра имаме в семейството. Мари и Тръци и бащата на Тото. Това е така, защото някои хора не внимават в Училището на Живота и се пропиляват, защото няма застраховани хора в този Живот, като личности и семейства и държави и съюзи, и така, реалността и истината са сурови.
    0 Комментарии 0 Поделились 26 Просмотры
  • Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
    Веднъж си изкъртих нокътя на пръста с една тухла без да искам и болеше някак си, като гнусна болка, а пък един друг път си изкъртих нокътя с един чувал с грозде и болеше пак някак си гнусно, като усещане. Ноктите зараснаха, ама какво да правиш. Нали сме Мъже, и никой не е застрахован в Живота от болки.
    0 Комментарии 0 Поделились 49 Просмотры
  • Аз ги познавам тези чувства на Жените в тези песни, ама не са хубави тези емоции, а са болка. Всеки може да ги изпита, защото няма застраховани хора, но не ги избирайте за свои, като свой характер, защото не е хубаво да се саботирате.
    Аз ги познавам тези чувства на Жените в тези песни, ама не са хубави тези емоции, а са болка. Всеки може да ги изпита, защото няма застраховани хора, но не ги избирайте за свои, като свой характер, защото не е хубаво да се саботирате.
    0 Комментарии 0 Поделились 240 Просмотры
  • Ще видим, като станете на възраст и ако случайно изгубите работата си и няма кой да ви наеме на работа и се разболеете от Рак, да видим какво ще правите, като Държавата не е пригодена Хуманно за вас. Ама вие ми защитавайте вълчия режим, ама Светия Дух, ако реши да ви направи Живота черен ще обърнете палачинката. Няма застраховани в този Живот. Защитавайте не само вашето богато положение от късмета на системата, а защитавайте стабилността при всички случаи на Житейство на Човека.
    Ще видим, като станете на възраст и ако случайно изгубите работата си и няма кой да ви наеме на работа и се разболеете от Рак, да видим какво ще правите, като Държавата не е пригодена Хуманно за вас. Ама вие ми защитавайте вълчия режим, ама Светия Дух, ако реши да ви направи Живота черен ще обърнете палачинката. Няма застраховани в този Живот. Защитавайте не само вашето богато положение от късмета на системата, а защитавайте стабилността при всички случаи на Житейство на Човека.
    0 Комментарии 0 Поделились 453 Просмотры
  • На 29 Април трябва да ходя при личния лекар да подновя тримесечната рецепта за Палиперидона, а на шест месеца ми е направлението за Психиатър. Такава ми е съдбата, и нека не осъждаме, а да проявяваме разбиране и човещина, защото няма застраховани от неприятни съдби. Опасно е, когато не сме хора, защото като сме зверове, утре може да си хищника, но другиден жертвата, и така в един порочен кръг от липса на мир и наличие на развала на човека.
    На 29 Април трябва да ходя при личния лекар да подновя тримесечната рецепта за Палиперидона, а на шест месеца ми е направлението за Психиатър. Такава ми е съдбата, и нека не осъждаме, а да проявяваме разбиране и човещина, защото няма застраховани от неприятни съдби. Опасно е, когато не сме хора, защото като сме зверове, утре може да си хищника, но другиден жертвата, и така в един порочен кръг от липса на мир и наличие на развала на човека.
    0 Комментарии 0 Поделились 456 Просмотры
  • Биологичната ми майка е пиела и пушила, докато съм бил в корема и, и това ме е предразположило, когато Светия Дух ме изправи пред Живота и Мъките на Грешника. Никой не е застрахован от немилости, защото колко мащаб е Човекът, но нека запазим Човещината и Любовта си Христови. Виждам тези Жени, които ме харесват колко са предразположени към мен, и това е голямо удоволствие, да ме обичат, че чак плътски тръпки ме обливат, и ме мотивират да давам още повече Обич и Любов, и така Животът е Истинен в пълноценност за нашето общо време заедно, а пък без значение какво ни е повредило в Живота, защото това е нормална Политика на Дявола да поврежда Хората, но нека не сме един срещу друг, заради късогледство и поглед само по земното на гордост и предразсъдъци, а заедно срещу Живота, заради осветени Умове за Истината, защото Истината ще ни направи Свободни, а Свободата Висши.
    Биологичната ми майка е пиела и пушила, докато съм бил в корема и, и това ме е предразположило, когато Светия Дух ме изправи пред Живота и Мъките на Грешника. Никой не е застрахован от немилости, защото колко мащаб е Човекът, но нека запазим Човещината и Любовта си Христови. Виждам тези Жени, които ме харесват колко са предразположени към мен, и това е голямо удоволствие, да ме обичат, че чак плътски тръпки ме обливат, и ме мотивират да давам още повече Обич и Любов, и така Животът е Истинен в пълноценност за нашето общо време заедно, а пък без значение какво ни е повредило в Живота, защото това е нормална Политика на Дявола да поврежда Хората, но нека не сме един срещу друг, заради късогледство и поглед само по земното на гордост и предразсъдъци, а заедно срещу Живота, заради осветени Умове за Истината, защото Истината ще ни направи Свободни, а Свободата Висши.
    0 Комментарии 0 Поделились 421 Просмотры
  • Наздраве за Добротата и винаги, когато някой тръгне да ви дърпа волята и морала и съвестта, винаги си знайте кои сте и знайте си волята на своя Ангел, защото днешно време се е получило така, че стандарт е Атеизма и Човекът учи Бога, а то трябва да е обратното, но никога не се завличайте с Хора и по Хора, защото това е посредствен Живот. Пак казвам, чрез Хората Дяволът действа във вашите Животи, а като сте еманципирани и самостоятелни и подредени в самота и уединение с Бога, няма опасност от Дявола. Не се поддавайте на Хората, защото тяхната воля не винаги е правилният път и резултат за вашата инсталация(личност). Хората са немощни с някакви етикети на човек в обществото, като така и иначе. Хората много обичат да осъждат, докато не попаднат в същата ситуация, че да се засрамят от своите постъпки, защото няма застраховани Хора за правилността на своите глава и сърце и живот. Пледирам за Святост и Разбиране и Разбирателство и Човечност и повече Мекота в нашите Характери между Хората.
    Наздраве за Добротата и винаги, когато някой тръгне да ви дърпа волята и морала и съвестта, винаги си знайте кои сте и знайте си волята на своя Ангел, защото днешно време се е получило така, че стандарт е Атеизма и Човекът учи Бога, а то трябва да е обратното, но никога не се завличайте с Хора и по Хора, защото това е посредствен Живот. Пак казвам, чрез Хората Дяволът действа във вашите Животи, а като сте еманципирани и самостоятелни и подредени в самота и уединение с Бога, няма опасност от Дявола. Не се поддавайте на Хората, защото тяхната воля не винаги е правилният път и резултат за вашата инсталация(личност). Хората са немощни с някакви етикети на човек в обществото, като така и иначе. Хората много обичат да осъждат, докато не попаднат в същата ситуация, че да се засрамят от своите постъпки, защото няма застраховани Хора за правилността на своите глава и сърце и живот. Пледирам за Святост и Разбиране и Разбирателство и Човечност и повече Мекота в нашите Характери между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 440 Просмотры
  • Писано е, като история на съдби, че няма застраховани хора от падения в житейството(живота) си, защото има там един страшен Дявол, който има пълна власт над нас Хората, и ни прави каквото си иска, и всичко е по нейна милост за нашия Живот, а не че ние сме Велики за своя успех в Живота. Смирение, и нека да започнем да си помагаме към човечност и оправия за всички, защото немощните хора не са виновни, а могъщите сили в Отвъдното са виновни. Това Его какво говори, щуротии, а то е получено, защото сте добре в Живота, а всъщност всичко е дадено от Светия Дух. На Светия Дух трябва да благодарите, а не на себе си, като си изграждате Его. Системните ваши успехи са от системата на Астрала, защото, като ви осени Светия Дух, вашите думи са нейни, а си мислите, че са ваши думи. Всички Светци Пророци са били Проводници на Планетарния Дух, и Светия Дух е говорила през тези Светци. Заради това нека има смирение, защото Християнството е смирено и напълно наясно и напълно съзнателно за нещата, а атеизма и еретизма са хаос от илюзии, и къде е смирението тука, като всичко за вас и вашия Живот е лъжовно, че се мислите, че вие сте постигнали нещо. Както и да е, ами бъдете Човеци(хора).
    Писано е, като история на съдби, че няма застраховани хора от падения в житейството(живота) си, защото има там един страшен Дявол, който има пълна власт над нас Хората, и ни прави каквото си иска, и всичко е по нейна милост за нашия Живот, а не че ние сме Велики за своя успех в Живота. Смирение, и нека да започнем да си помагаме към човечност и оправия за всички, защото немощните хора не са виновни, а могъщите сили в Отвъдното са виновни. Това Его какво говори, щуротии, а то е получено, защото сте добре в Живота, а всъщност всичко е дадено от Светия Дух. На Светия Дух трябва да благодарите, а не на себе си, като си изграждате Его. Системните ваши успехи са от системата на Астрала, защото, като ви осени Светия Дух, вашите думи са нейни, а си мислите, че са ваши думи. Всички Светци Пророци са били Проводници на Планетарния Дух, и Светия Дух е говорила през тези Светци. Заради това нека има смирение, защото Християнството е смирено и напълно наясно и напълно съзнателно за нещата, а атеизма и еретизма са хаос от илюзии, и къде е смирението тука, като всичко за вас и вашия Живот е лъжовно, че се мислите, че вие сте постигнали нещо. Както и да е, ами бъдете Човеци(хора).
    0 Комментарии 0 Поделились 868 Просмотры
  • Светия Дух е Дявол и Бог, но просто си обича Дяволското, и Бого дава по-рядко, а пък аз гледам да я облагородя, за да обича повече Бого му лице, защото с неблагородност ще дойде краят на Цивилизацията, ама на нея не и дреме, защото е мекотело. Гълъб е за Хората, които имат характер на гълъб, и е изверг за тези, които имат кофти характер, и както я научиме ние хората в Добро и Зло. Не си правете карми и щуротии на главата, защото Светия Дух има голяма памет и изпълнява законите в себе си на Кармичността за хората. Няма застраховани хора и молитвите са решението срещу наложените житейски ситуации от Светия Дух, че да попаднем на мястото на този, който сме съдили преди месец или година.
    Светия Дух е Дявол и Бог, но просто си обича Дяволското, и Бого дава по-рядко, а пък аз гледам да я облагородя, за да обича повече Бого му лице, защото с неблагородност ще дойде краят на Цивилизацията, ама на нея не и дреме, защото е мекотело. Гълъб е за Хората, които имат характер на гълъб, и е изверг за тези, които имат кофти характер, и както я научиме ние хората в Добро и Зло. Не си правете карми и щуротии на главата, защото Светия Дух има голяма памет и изпълнява законите в себе си на Кармичността за хората. Няма застраховани хора и молитвите са решението срещу наложените житейски ситуации от Светия Дух, че да попаднем на мястото на този, който сме съдили преди месец или година.
    0 Комментарии 0 Поделились 492 Просмотры
  • Жена ми ако ми изневерява, няма проблем, защото това са земни глупости, защото човешката Любов няма нищо общо с Божествената Любов. Жената си знае най-добре, какво ще прави, а пък аз няма да изневеря на своята висота в Духа. Аз да не съм земен низостен човек, че да коля жената, заради изневяра. Просто ще се разберем, като Хора, като Човеци, и нека се запази Висотата на Духа за всички, защото всеки може да попадне в такава ситуация наложена от Дявола, и никой не е застрахован, и заради това пледирам за Съчувствие и Доброта.
    Жена ми ако ми изневерява, няма проблем, защото това са земни глупости, защото човешката Любов няма нищо общо с Божествената Любов. Жената си знае най-добре, какво ще прави, а пък аз няма да изневеря на своята висота в Духа. Аз да не съм земен низостен човек, че да коля жената, заради изневяра. Просто ще се разберем, като Хора, като Човеци, и нека се запази Висотата на Духа за всички, защото всеки може да попадне в такава ситуация наложена от Дявола, и никой не е застрахован, и заради това пледирам за Съчувствие и Доброта.
    0 Комментарии 0 Поделились 478 Просмотры
Расширенные страницы