Лоши са хората, защото не си чистят родствената Карма, заради несъзнателен Живот към невежество. И страдат ли страдат тези хора. Боже Господи опази. Да ги съжаляваш тези хора.
Лоши са хората, защото не си чистят родствената Карма, заради несъзнателен Живот към невежество. И страдат ли страдат тези хора. Боже Господи опази. Да ги съжаляваш тези хора.
0 Comments 0 Shares 15 Views