Ей сега ако викна астероид ще има астероид. Човечеството заслужава ли си или не си заслужава. Борим се за него, като от добро поколение на по-добро поколение. Внимавайте с Хората и бъдете любезни, защото не се знае от каква глупост ще си навлечете кармична лудост и страдание. Аз не съм дивак с рога, че да правя такива неща, но всеки индивидуално си плаща цената на своята глупост.
Ей сега ако викна астероид ще има астероид. Човечеството заслужава ли си или не си заслужава. Борим се за него, като от добро поколение на по-добро поколение. Внимавайте с Хората и бъдете любезни, защото не се знае от каква глупост ще си навлечете кармична лудост и страдание. Аз не съм дивак с рога, че да правя такива неща, но всеки индивидуално си плаща цената на своята глупост.
0 Comments 0 Shares 9 Views