Добре, както и да е, защото това не е Любов, което ви пиша, ами Суровост, и нека да има Любов по Света, за да се живее нормално. Наздраве за извора и после лека нощ.
Добре, както и да е, защото това не е Любов, което ви пиша, ами Суровост, и нека да има Любов по Света, за да се живее нормално. Наздраве за извора и после лека нощ.
0 Комментарии 0 Поделились 9 Просмотры