В сериала Шотландски Боец се казва, че има два вида хора, Бойци и Наблюдатели. Ние сме наблюдателите, защото сме минали през школата на Бойците.
В сериала Шотландски Боец се казва, че има два вида хора, Бойци и Наблюдатели. Ние сме наблюдателите, защото сме минали през школата на Бойците.
0 Comments 0 Shares 9 Views