Аз нямам контрол над Живота и над никой Човек, ами просто проповядвам нещата за Живота и контрола и Мизерята от хората. Спокойно, Мизерник Мизерник, а пък след едно две преждания си станал Добър Човек. Спокойно, за всички има надежда.
Аз нямам контрол над Живота и над никой Човек, ами просто проповядвам нещата за Живота и контрола и Мизерята от хората. Спокойно, Мизерник Мизерник, а пък след едно две преждания си станал Добър Човек. Спокойно, за всички има надежда.