Карат ми се викат ми сърдят ми се, но Божието си е Божие, и то ще остави своеволието на волята на другия да сгреши, но не и аз, не и Божията воля. Чистота пред Мрака на хората, защото хората наистина страдат от Зло. Аз съм непобедим в моите Адски трудности. Какво ли не ми се е случвало, врещене от познати и непознати, забвение за своя път, счупване на менталния свят, счупване на всичко, и пак съм Победител сред невежите.
Карат ми се викат ми сърдят ми се, но Божието си е Божие, и то ще остави своеволието на волята на другия да сгреши, но не и аз, не и Божията воля. Чистота пред Мрака на хората, защото хората наистина страдат от Зло. Аз съм непобедим в моите Адски трудности. Какво ли не ми се е случвало, врещене от познати и непознати, забвение за своя път, счупване на менталния свят, счупване на всичко, и пак съм Победител сред невежите.
0 Comments 0 Shares 8 Views