Знаете ли колко страдания ги чака тези хора с човешко своеволие. Страшни карми, а аз нямам карма към хората, защото съм мишка, и просто гледам отгоре.
Знаете ли колко страдания ги чака тези хора с човешко своеволие. Страшни карми, а аз нямам карма към хората, защото съм мишка, и просто гледам отгоре.
0 Comments 0 Shares 9 Views