Чистото Сърце е всичко, както казват Ангелите в Отвъдното, защото, аз когато разбрах какво става на кръста от болки със забранения плод(злия дух) в главата ми, който лош дух бута да влезе долу до гърдите ми при Ангела, и толкова се стреснах да не му стане нещо на Ангела, заради мен, че не позволих тази трагедия Ангелът ми да се превърне в Демон и аз да изгоря в Гняв и Бесове цял Живот. Ето това е чисто Сърце, не позволяваш да влезе Смъртта в теб, заради свои лични болки.
Чистото Сърце е всичко, както казват Ангелите в Отвъдното, защото, аз когато разбрах какво става на кръста от болки със забранения плод(злия дух) в главата ми, който лош дух бута да влезе долу до гърдите ми при Ангела, и толкова се стреснах да не му стане нещо на Ангела, заради мен, че не позволих тази трагедия Ангелът ми да се превърне в Демон и аз да изгоря в Гняв и Бесове цял Живот. Ето това е чисто Сърце, не позволяваш да влезе Смъртта в теб, заради свои лични болки.