Доброто си заслужава, нищо, че се смята за скучно. Добротата си заслужава, нищо, че се смята за гейска работа. А то пък да си вредител за Живота и Разума на хората не е било курвенска работа. 🙂
Доброто си заслужава, нищо, че се смята за скучно. Добротата си заслужава, нищо, че се смята за гейска работа. А то пък да си вредител за Живота и Разума на хората не е било курвенска работа. 🙂
0 Comments 0 Shares 3 Views