Най си ми е добре да си живея, тясно и стегнато и спретнато, като войник. Няма излишни хора, няма глупости, и пред мен Градеж, а не известни работи, които да ме страхуват и да се притеснявам и да се ядосвам, и Животът да е страдание.
Най си ми е добре да си живея, тясно и стегнато и спретнато, като войник. Няма излишни хора, няма глупости, и пред мен Градеж, а не известни работи, които да ме страхуват и да се притеснявам и да се ядосвам, и Животът да е страдание.
0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры