Пред вас да е свеж въздух без нищо, което да ви тормози, и като дойде някой момент чувстването оправя нещата, за да е правилен момента, защото не е хубаво да се страхувате и да се ядосвате за някакви глупости в своя Живот и с хората. Да живеем правилно със свежест, а пък да става каквото ще. Аз смятам, че моят стил на Живот ме прави готин, а не тези лоши момчета, където нищо друго не знаят, освен да драскат и да раздират и да раняват Животите на другите хора. 🙂✌️👍
Пред вас да е свеж въздух без нищо, което да ви тормози, и като дойде някой момент чувстването оправя нещата, за да е правилен момента, защото не е хубаво да се страхувате и да се ядосвате за някакви глупости в своя Живот и с хората. Да живеем правилно със свежест, а пък да става каквото ще. Аз смятам, че моят стил на Живот ме прави готин, а не тези лоши момчета, където нищо друго не знаят, освен да драскат и да раздират и да раняват Животите на другите хора. 🙂✌️👍
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа