Аз обичам да е нормално, а не да има неправди и несправедливости и престъпления, които тормозят човешкия разум от безмирие, а безмирието е деградация.
Аз обичам да е нормално, а не да има неправди и несправедливости и престъпления, които тормозят човешкия разум от безмирие, а безмирието е деградация.
0 Comments 0 Shares 4 Views