И аз съм имал моменти на някакви емоционални огъвания, но то това да е било 6 пъти в Живота ми. Аз не съм рецидивист, а това се е случвало по инцидент. Абе вкусил съм, като опит на чувстване всякакви неща, и си подбирам, кое добро и кое е зло. Всеки си знае най-добре за своя Живот. 🙂✌️👍
И аз съм имал моменти на някакви емоционални огъвания, но то това да е било 6 пъти в Живота ми. Аз не съм рецидивист, а това се е случвало по инцидент. Абе вкусил съм, като опит на чувстване всякакви неща, и си подбирам, кое добро и кое е зло. Всеки си знае най-добре за своя Живот. 🙂✌️👍
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа