Какво да ви кажа, Животът може да бъде Благословия или Проклятие, и пледирам за Разум и Човещина между Хората, за да намалим ситуациите, когато Животът е Проклятие.
Какво да ви кажа, Животът може да бъде Благословия или Проклятие, и пледирам за Разум и Човещина между Хората, за да намалим ситуациите, когато Животът е Проклятие.