Аз, като обичам да съм сам със себе си, и зло не съм правил, и се запазих, като разум, а пък някои хора се затриват в мръсни семенца в подсъзнанието си от млади млади, заради приятели.
Аз, като обичам да съм сам със себе си, и зло не съм правил, и се запазих, като разум, а пък някои хора се затриват в мръсни семенца в подсъзнанието си от млади млади, заради приятели.
0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры