Дяволът го оставете на нас, защото той вече си е продал Живота от дългове към нас, и си е продал Живота на нас. Дяволът е на милостта на Бога. Разбирате ли колко е глупав Дявола, тоест Дяволското лице на Светия Дух. Тя ще умре, но Светците и Миряните ще Живеят. Всеки каквото си посее това ще пожъне.
Дяволът го оставете на нас, защото той вече си е продал Живота от дългове към нас, и си е продал Живота на нас. Дяволът е на милостта на Бога. Разбирате ли колко е глупав Дявола, тоест Дяволското лице на Светия Дух. Тя ще умре, но Светците и Миряните ще Живеят. Всеки каквото си посее това ще пожъне.