Тия двамата колко мрак са. Майка ми ще я оставя в Ада да се мъчи с Демоните, докато не стане Светица, въпреки, че се съмнявам Зодия Овен да стане Светец, а пък Брата ще го унищожа и няма да му дам шанс да вилнее мръсно в нов Живот.
Тия двамата колко мрак са. Майка ми ще я оставя в Ада да се мъчи с Демоните, докато не стане Светица, въпреки, че се съмнявам Зодия Овен да стане Светец, а пък Брата ще го унищожа и няма да му дам шанс да вилнее мръсно в нов Живот.
0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры