Проклинам насилника и той умира в Адски Мъки, както се случи с Франция и Богомилите в онова средновековно време. Аз мога да търпя Зло, но според времената всеки си получава това, което заслужава. Който сее Зло по Земята ще умре, а който сее Добро по Земята ще живее добре.
Проклинам насилника и той умира в Адски Мъки, както се случи с Франция и Богомилите в онова средновековно време. Аз мога да търпя Зло, но според времената всеки си получава това, което заслужава. Който сее Зло по Земята ще умре, а който сее Добро по Земята ще живее добре.
0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры