Сърдя се на неправдата и несправедливостта, защото всеки човек го прави това, като разум, стига да не е толкова повреден в разума, че да е спихнал от Стокхолмския Синдром.
Сърдя се на неправдата и несправедливостта, защото всеки човек го прави това, като разум, стига да не е толкова повреден в разума, че да е спихнал от Стокхолмския Синдром.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа