Аз ви давам Мир, като от мен няма следа за нещата в Светския Свят, че да ви боли нещо, ама и на мене дайте Мир, като не рушите Света, заради вашата глупост на емоционално ниво. Аз не искам да ви търпя мизериите, както се случи с Украйна, заради пошлостта и низостта на Англия и Европа и САЩ. Това да си немощен човек във властта е опасно, а пък тия са опасни, като са диваци облечени в смокинги(богаташки костюми).
Аз ви давам Мир, като от мен няма следа за нещата в Светския Свят, че да ви боли нещо, ама и на мене дайте Мир, като не рушите Света, заради вашата глупост на емоционално ниво. Аз не искам да ви търпя мизериите, както се случи с Украйна, заради пошлостта и низостта на Англия и Европа и САЩ. Това да си немощен човек във властта е опасно, а пък тия са опасни, като са диваци облечени в смокинги(богаташки костюми).
0 Comments 0 Shares 5 Views