Да възстановим баланса в Природата и да възстановим баланса и в човешкия свят. Лигльовци, ще си играят на войнички. Това уронва престижа на Лидерите, и после никой няма да ги уважава и пак ще се появяват кървави революции, защото човекът е глупав за своя Живот.
Да възстановим баланса в Природата и да възстановим баланса и в човешкия свят. Лигльовци, ще си играят на войнички. Това уронва престижа на Лидерите, и после никой няма да ги уважава и пак ще се появяват кървави революции, защото човекът е глупав за своя Живот.
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
Спонсорирано