Един емоционално пиян човек не може да обича, а познава единствено насилието, което да ви пороби и вие да го заобичате, като хванете болестта Стокхолмски Синдром. Бягайте от такива Хора, а пък аз, ако взема властта ще ги евтаназирам всичките, за да няма повече Хищници и Жертви на Земята, а всички да заживеят нормално, защото Гняв Божи, когато има Престъпност и Развала от Човека за Човека.
Един емоционално пиян човек не може да обича, а познава единствено насилието, което да ви пороби и вие да го заобичате, като хванете болестта Стокхолмски Синдром. Бягайте от такива Хора, а пък аз, ако взема властта ще ги евтаназирам всичките, за да няма повече Хищници и Жертви на Земята, а всички да заживеят нормално, защото Гняв Божи, когато има Престъпност и Развала от Човека за Човека.
0 Comments 0 Shares 3 Views