Който ви надува главата с глупости от битие и житие, да знаете, че не ви Обича, а си прави мастурбация на Сладострастията, заради разваленото си Съзнание. Не обичайте личността на този, който ви убива духовно(ментално), но го учете със своя самоизрастваща практика на Любов за себе си, като израстване за себе си, че пък току виж спрял да се вразуми Насилника(беззаконника) и да спре с Престъпността си, а пък, ако не спре с Престъпността си нека е раздяла за вашето лично спасение.
Който ви надува главата с глупости от битие и житие, да знаете, че не ви Обича, а си прави мастурбация на Сладострастията, заради разваленото си Съзнание. Не обичайте личността на този, който ви убива духовно(ментално), но го учете със своя самоизрастваща практика на Любов за себе си, като израстване за себе си, че пък току виж спрял да се вразуми Насилника(беззаконника) и да спре с Престъпността си, а пък, ако не спре с Престъпността си нека е раздяла за вашето лично спасение.