То е така на Светлина и Мрак, като Чувствослово, защото ако твоят екип усеща от теб Добра Енергия, те се мотивират за работа със силата на Любовта, а пък, ако усещат Лоша Енергия от теб, екипът спихва и му става трудно в работата. Просто Визия за двигателна Светлина и така ключовете за ситуациите в Живота се откриват много по-лесно. Който Обича леко му е в Живота и в Работата, а пък, който му е суха пустош се мъчи със всичко в Живота.
То е така на Светлина и Мрак, като Чувствослово, защото ако твоят екип усеща от теб Добра Енергия, те се мотивират за работа със силата на Любовта, а пък, ако усещат Лоша Енергия от теб, екипът спихва и му става трудно в работата. Просто Визия за двигателна Светлина и така ключовете за ситуациите в Живота се откриват много по-лесно. Който Обича леко му е в Живота и в Работата, а пък, който му е суха пустош се мъчи със всичко в Живота.
0 Comments 0 Shares 7 Views