Колкото и грубо да звучи, има си изгорели Съзнания, има си и Спасени Съзнания, като Висши и Низши Съзнания на Хора. Не е хубаво да падаме, като хора в мрак и да правим корупции в семейството и в държавата и в обществото, и така да Живеем, като безумци и страдалци, защото кротувайте си, за да станете правилни за себе си и за другите, като Тишината и Спокойствието във вашия Живот ще ви дадат Отговорите, но като има просташки и простолюден емоционален и мисловен шум, няма да дойдат ключовите утешителни отговори, защото, като е шумно във вашия Живот то няма пространство за открехване към утехата и съществеността за нещата във вашия Живот.
Колкото и грубо да звучи, има си изгорели Съзнания, има си и Спасени Съзнания, като Висши и Низши Съзнания на Хора. Не е хубаво да падаме, като хора в мрак и да правим корупции в семейството и в държавата и в обществото, и така да Живеем, като безумци и страдалци, защото кротувайте си, за да станете правилни за себе си и за другите, като Тишината и Спокойствието във вашия Живот ще ви дадат Отговорите, но като има просташки и простолюден емоционален и мисловен шум, няма да дойдат ключовите утешителни отговори, защото, като е шумно във вашия Живот то няма пространство за открехване към утехата и съществеността за нещата във вашия Живот.
0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры