Искам да кажа, че Мама и Чичо вече са стари Хора и те имат нужда от Мир и Покой в Живота си, а не постоянна активност на празно говорене, и като ги слушам какви дребнави глупости си говорят с Брата, просто това е затъпяване към простолюдие. Грехота е да не даваш Мир и Покой за разума на стар Човек. Бъдете хора, а не празнословци, които затъпяват ближните. Ето този грешен Живот за Човека ме разгорещява от сърдитост към Брата. Може ли ти да си праведен, но за сметка на менталния свят на хората. Не разделяйте хората от Небесното Царство, защото това е Грехота.
Искам да кажа, че Мама и Чичо вече са стари Хора и те имат нужда от Мир и Покой в Живота си, а не постоянна активност на празно говорене, и като ги слушам какви дребнави глупости си говорят с Брата, просто това е затъпяване към простолюдие. Грехота е да не даваш Мир и Покой за разума на стар Човек. Бъдете хора, а не празнословци, които затъпяват ближните. Ето този грешен Живот за Човека ме разгорещява от сърдитост към Брата. Може ли ти да си праведен, но за сметка на менталния свят на хората. Не разделяйте хората от Небесното Царство, защото това е Грехота.
0 Комментарии 0 Поделились 11 Просмотры