Животът е радост и тъга, защото от некачествен Живот, заради човешка немощ, ама нищо де. Всеки да се спасява, както може. Кой, като монах, кой с късмет за жената или мъжа, и така, какво да правиш. 🙂✌️👍
Животът е радост и тъга, защото от некачествен Живот, заради човешка немощ, ама нищо де. Всеки да се спасява, както може. Кой, като монах, кой с късмет за жената или мъжа, и така, какво да правиш. 🙂✌️👍