Аз предлагам спокойствие в Живота, а пък тези хора без Бога предлагат мрак и бурност и Болежки за реалността. Брата е бурен и несамообладан, и това ме разгорещява, и като е в контакт с мама, и тя поема тази активна и нараняваща енергия и мама се учи на лошо, заради Брата. Ще се махна от тези изгубени души и ще си заживея един прекрасен Живот, далече от вредния контакт на агресивната енергия, защото аз знам как да живея, а те не знаят.
Аз предлагам спокойствие в Живота, а пък тези хора без Бога предлагат мрак и бурност и Болежки за реалността. Брата е бурен и несамообладан, и това ме разгорещява, и като е в контакт с мама, и тя поема тази активна и нараняваща енергия и мама се учи на лошо, заради Брата. Ще се махна от тези изгубени души и ще си заживея един прекрасен Живот, далече от вредния контакт на агресивната енергия, защото аз знам как да живея, а те не знаят.
0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа
Спонсорирано