Аз не понасям низостта на хората, които правят низостна и нервна реалност. Просто е грехота ти да не си човек, а пък да носиш човешко тяло. Не се увреждайте хормонално, заради слово отрова, което слово отрова излиза от вас и влиза в другите. Ядосвам се на слепците, защото увреждането е факт, и просто внимавайте с мъжете и жените, защото не всеки контакт е здравословен. Не харесвам закоравели и мръсни сърца(характери). Да сте внимавали в училището на Живота и да сте се стопанисвали, а пък, ако сте разграден двор, това е ментално(духовно) самоубийство. Ако сте гадни хора стойте далече от мене, защото на лошите не правя подаръци към блаженствата на Живота. Ще изтърпя зверовете в моя Живот, но те от мен нищо няма да видят, а просто да се учат в Ада(чистилището) на Смирение.
Аз не понасям низостта на хората, които правят низостна и нервна реалност. Просто е грехота ти да не си човек, а пък да носиш човешко тяло. Не се увреждайте хормонално, заради слово отрова, което слово отрова излиза от вас и влиза в другите. Ядосвам се на слепците, защото увреждането е факт, и просто внимавайте с мъжете и жените, защото не всеки контакт е здравословен. Не харесвам закоравели и мръсни сърца(характери). Да сте внимавали в училището на Живота и да сте се стопанисвали, а пък, ако сте разграден двор, това е ментално(духовно) самоубийство. Ако сте гадни хора стойте далече от мене, защото на лошите не правя подаръци към блаженствата на Живота. Ще изтърпя зверовете в моя Живот, но те от мен нищо няма да видят, а просто да се учат в Ада(чистилището) на Смирение.
0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа