Добре, виждате, че в Живота има не само хубаво, но и не толкова приятно, и като разумни същества нека да си го направим повече да е хубаво, а не чак толкова неприятно, заради самите нас.
Добре, виждате, че в Живота има не само хубаво, но и не толкова приятно, и като разумни същества нека да си го направим повече да е хубаво, а не чак толкова неприятно, заради самите нас.
0 Comments 0 Shares 11 Views