Виждате защо има Зло по света, заради покварени хора от Светия Дух. Хората не са внимавали, не са устоявали и са загинали, и това са нашите Зверове в битие и житие, които ни убиват психически, а може би и физически, и тези престъпления на Светия Дух се броят в тефтерчето, и после няма да има прошка за Светия Дух, когато дойде краят на времето на Земята.
Виждате защо има Зло по света, заради покварени хора от Светия Дух. Хората не са внимавали, не са устоявали и са загинали, и това са нашите Зверове в битие и житие, които ни убиват психически, а може би и физически, и тези престъпления на Светия Дух се броят в тефтерчето, и после няма да има прошка за Светия Дух, когато дойде краят на времето на Земята.
0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры