От Добрите Духове се създават нови планети, но от лошите Духове не се създават нови планети. Без Отца няма циркулация на екологията във Вселената. Просто Светите Духове на планетите се покваряват, защото забравят и виждат щуротията от която трябва да се отречат, но изкушението е силно, и Егоизмът е силен, и Егоизмът е грозно нещо, и заради това нашата Планета е Дявол.
От Добрите Духове се създават нови планети, но от лошите Духове не се създават нови планети. Без Отца няма циркулация на екологията във Вселената. Просто Светите Духове на планетите се покваряват, защото забравят и виждат щуротията от която трябва да се отречат, но изкушението е силно, и Егоизмът е силен, и Егоизмът е грозно нещо, и заради това нашата Планета е Дявол.
0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа