Оставям ви, и по новините пак дадоха новина за убийства от някакви мръсни взаимоотношения, и цялото семейство е убито от мръсния мъж. Виждате ли, че без Бога ставаме мръсни и после ще живеем в затвора. Който не мисли за себе си добро, прави си зло, защото нервички и емоцийки и страхове и бесове, и това е толкова грозно, че до живот бих вкарал този човек в изолатора, за да не види никога повече хора цял Живот.
Оставям ви, и по новините пак дадоха новина за убийства от някакви мръсни взаимоотношения, и цялото семейство е убито от мръсния мъж. Виждате ли, че без Бога ставаме мръсни и после ще живеем в затвора. Който не мисли за себе си добро, прави си зло, защото нервички и емоцийки и страхове и бесове, и това е толкова грозно, че до живот бих вкарал този човек в изолатора, за да не види никога повече хора цял Живот.
0 Comments 0 Shares 8 Views