Това с незаконния град Баба Алино край град Варна не го рушете, а го конфискувайте с национализация и населете хората там да живеят. Който прави незаконни неща - национализация. Мислете Мъдро и Мащабно за Живота на Човека и Света. 🙂✌️👍
Това с незаконния град Баба Алино край град Варна не го рушете, а го конфискувайте с национализация и населете хората там да живеят. Който прави незаконни неща - национализация. Мислете Мъдро и Мащабно за Живота на Човека и Света. 🙂✌️👍