Добре наредих хората, защото глупавите хора не се търпят, защото развалят Живота. Има Troubleshooter-и, има и Troublemaker-и. И всичко е от човешка глупост да избереш грозното за себе си. Както и да е, ами малко по-човешки живейте, и стига с тази деградация на цивилизацията. Наздраве за здравата и разумната Цивилизация.
Добре наредих хората, защото глупавите хора не се търпят, защото развалят Живота. Има Troubleshooter-и, има и Troublemaker-и. И всичко е от човешка глупост да избереш грозното за себе си. Както и да е, ами малко по-човешки живейте, и стига с тази деградация на цивилизацията. Наздраве за здравата и разумната Цивилизация.
0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры