То в повечето случаи децата на богаташите са мухльовци, защото Богаташа не е възпитал детето си да бъде Човек, а го е разлигавил с пари, заради своята немощ на родител, като е осакатил детето си. Тия джигити на пътя са тези синчета свинчета на богаташчетата. Смешна и низостна работа, ама такива са хората, да те е гнус от тях, ама с Бога ще се оправят нещата, защото в момента Злото(недоразвитото добро) притежава парите на Света, и заради това е толкова зле Светът, но с Бога всичко ще се нормализира и ще си дойде на мястото.
То в повечето случаи децата на богаташите са мухльовци, защото Богаташа не е възпитал детето си да бъде Човек, а го е разлигавил с пари, заради своята немощ на родител, като е осакатил детето си. Тия джигити на пътя са тези синчета свинчета на богаташчетата. Смешна и низостна работа, ама такива са хората, да те е гнус от тях, ама с Бога ще се оправят нещата, защото в момента Злото(недоразвитото добро) притежава парите на Света, и заради това е толкова зле Светът, но с Бога всичко ще се нормализира и ще си дойде на мястото.
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа