Както и да е, и виждате че от Човек до Човек има голяма разлика, заради нивото си на съзнателност. Някои хора сами се правят низши от несъзнателност, и после искат висши работи, но не става, а получават единствено гневно безмирие от себе си, защото такива са мухльовците. Добре, наздраве за нормалните хора, и нека се молим за мухльовците да станат нормални хора.
Както и да е, и виждате че от Човек до Човек има голяма разлика, заради нивото си на съзнателност. Някои хора сами се правят низши от несъзнателност, и после искат висши работи, но не става, а получават единствено гневно безмирие от себе си, защото такива са мухльовците. Добре, наздраве за нормалните хора, и нека се молим за мухльовците да станат нормални хора.
0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры