Днешно време да живееш с хора е абсурд, защото те вече не са хора. Ще им търпя аз страховете и бесовете, като това е престъпление срещу Съзнанието. Страдалци от собственото си аз. Хората, докато не се изправят с Бога, мен ме няма за Хората, защото може ли Човек да живее с диви Животни, ами не може, ама търпя и повече това няма да се повтори никога. Всеки иска да бъде робовладелец, и то най-низшите хора искат това, защото са свине, ама моето слово в социалните мрежи е екстракта от моите тъмни години, и повече тази глупост с невежеството на хората няма да се повтори за мен. Собственото ти семейство да е собственият ти звяр мъчител, защото Богът го няма за някои хора.
Днешно време да живееш с хора е абсурд, защото те вече не са хора. Ще им търпя аз страховете и бесовете, като това е престъпление срещу Съзнанието. Страдалци от собственото си аз. Хората, докато не се изправят с Бога, мен ме няма за Хората, защото може ли Човек да живее с диви Животни, ами не може, ама търпя и повече това няма да се повтори никога. Всеки иска да бъде робовладелец, и то най-низшите хора искат това, защото са свине, ама моето слово в социалните мрежи е екстракта от моите тъмни години, и повече тази глупост с невежеството на хората няма да се повтори за мен. Собственото ти семейство да е собственият ти звяр мъчител, защото Богът го няма за някои хора.
0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
Спонсорирано