Изпитах болка от Отвъдното и Хората, и не е хубаво така да се погубвате от синини и травми и белези, защото това не е Живот, а човешка немощ за Живота. Не е хубаво да сме лоши, и избягвайте афекции и провокации, защото, като се удавите от болки, вие вече не сте себе си, а болката, и ако сте несъзнателни за Живота си се затвърждавате, като болка, и вече не сте трезвени за Живота си. Аз имах пикове на болки, като не съм себе си, но будната съзнателност от Ангела в мен ме е изправяла и възкресявала, и не съм правил абсолютно никакви щети за реалността на Живота, защото дисциплина и въздържание са част от Божественото за Живота, като успешно минати изпитания в Живота.
Изпитах болка от Отвъдното и Хората, и не е хубаво така да се погубвате от синини и травми и белези, защото това не е Живот, а човешка немощ за Живота. Не е хубаво да сме лоши, и избягвайте афекции и провокации, защото, като се удавите от болки, вие вече не сте себе си, а болката, и ако сте несъзнателни за Живота си се затвърждавате, като болка, и вече не сте трезвени за Живота си. Аз имах пикове на болки, като не съм себе си, но будната съзнателност от Ангела в мен ме е изправяла и възкресявала, и не съм правил абсолютно никакви щети за реалността на Живота, защото дисциплина и въздържание са част от Божественото за Живота, като успешно минати изпитания в Живота.
0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа