Колко пъти съм го казвал, бъдете Блажени и не се напрягайте за земни временни глупости, защото Животът е динамика и е нормално да има несгоди, и днес малко несгода, но като пропищите, като счупена флейта черно правите, но утре ще е добре и оправено, но черното остава зад вас, което сте направили, и после извинявай, не съм искал, но Светия Дух в тефтерчето няма да ви даде Покой за вашето Бъдеще от кармичност, защото правите Живота Грозен и Черен, заради вашата несъзнателност в Живота си. Морални Устои пред Изпитанията на Живота, а не свинщина и вечно извинявай и прощавай, защото това извинявай и прощавай не е Живот.
Колко пъти съм го казвал, бъдете Блажени и не се напрягайте за земни временни глупости, защото Животът е динамика и е нормално да има несгоди, и днес малко несгода, но като пропищите, като счупена флейта черно правите, но утре ще е добре и оправено, но черното остава зад вас, което сте направили, и после извинявай, не съм искал, но Светия Дух в тефтерчето няма да ви даде Покой за вашето Бъдеще от кармичност, защото правите Живота Грозен и Черен, заради вашата несъзнателност в Живота си. Морални Устои пред Изпитанията на Живота, а не свинщина и вечно извинявай и прощавай, защото това извинявай и прощавай не е Живот.
0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа