Никой не е излязъл от Живота Жив, така, че няма нужда да се плюнчите и напиняте и гневите за земни дребни временности с хората. Повече Покой си давайте, и оставете това вечно несгодно Плътско, защото вече знаете какви са плодовете на Плътта и на Духа. Едното е Зло, а другото е Добро.
Никой не е излязъл от Живота Жив, така, че няма нужда да се плюнчите и напиняте и гневите за земни дребни временности с хората. Повече Покой си давайте, и оставете това вечно несгодно Плътско, защото вече знаете какви са плодовете на Плътта и на Духа. Едното е Зло, а другото е Добро.
0 Коментари 0 Споделяния 2 Прегледа