Аз съм ги жалил много, но те, като несъзнателно излъчват токсичност и се самонавиват към гняв и правене на черен ден, заради несъзнателен Живот, аз какво да направя, като аз отговарям само за своята воля, а не за волята на другите. Човекът може да бъде грозен или красив, и това си зависи от личностното израстване и съзнателност за Живота си и своя Разум. Като ти е тъма в ума и сърцето, ти си грозен, защото не си се развил интровертно, а си гледал само навън екстровертно, като грозно и неразумно прасе.
Аз съм ги жалил много, но те, като несъзнателно излъчват токсичност и се самонавиват към гняв и правене на черен ден, заради несъзнателен Живот, аз какво да направя, като аз отговарям само за своята воля, а не за волята на другите. Човекът може да бъде грозен или красив, и това си зависи от личностното израстване и съзнателност за Живота си и своя Разум. Като ти е тъма в ума и сърцето, ти си грозен, защото не си се развил интровертно, а си гледал само навън екстровертно, като грозно и неразумно прасе.