Илон Мъск стана трилионер. Аз бих ги раздал тези пари чрез фондация към народа, за да просъществува Живота на Земята, но той няма да го направи, защото друго му е на акъла. Ще си ги стиска тези пари в гроба без реализация в Живота за някой Човек към Живота. 🙂😉😊😇🙏
Илон Мъск стана трилионер. Аз бих ги раздал тези пари чрез фондация към народа, за да просъществува Живота на Земята, но той няма да го направи, защото друго му е на акъла. Ще си ги стиска тези пари в гроба без реализация в Живота за някой Човек към Живота. 🙂😉😊😇🙏
0 Комментарии 0 Поделились 10 Просмотры