Толкова ме измъчи Светия Дух, че накрая дойде ключовото слово. Знаете ли какво е да нямате мир в Живота. Ужасно е. Това е престъпление, което ще се плаща, но не заради мен, а заради Черното и Бялото, като Принципал.
Толкова ме измъчи Светия Дух, че накрая дойде ключовото слово. Знаете ли какво е да нямате мир в Живота. Ужасно е. Това е престъпление, което ще се плаща, но не заради мен, а заради Черното и Бялото, като Принципал.
0 Comments 0 Shares 10 Views