И Светия Дух ми се изнерви веднъж, когато заради моето слово стана някаква правда в Америка(САЩ). Ама защо ми се нервиш с тая уродлива енергия. Какво искаш ти, да събориш Света от неправда и болки и агонии. Абе мисли Мъдро, а не се прави на по-бетер от дете.
И Светия Дух ми се изнерви веднъж, когато заради моето слово стана някаква правда в Америка(САЩ). Ама защо ми се нервиш с тая уродлива енергия. Какво искаш ти, да събориш Света от неправда и болки и агонии. Абе мисли Мъдро, а не се прави на по-бетер от дете.
0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа
Спонсорирано