Може ли пиян човек да управлява Света. Не може, защото всичко ще е страдание. Осланяй се на Мъжа си, защото Мъжа ти е трезвен, а ти не си, заради болките на периодичната менструация. Слушай Мъжа си и ще преуспееш в пътя си.
Може ли пиян човек да управлява Света. Не може, защото всичко ще е страдание. Осланяй се на Мъжа си, защото Мъжа ти е трезвен, а ти не си, заради болките на периодичната менструация. Слушай Мъжа си и ще преуспееш в пътя си.
0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры