Ангелчето си каза, че жената няма права, когато правихме религията в началото, защото Светия Дух, ако има права всичко ще е в хаос и страдание на Земята. Това е чума, защото недовижда Живота и е неграмотно за Живота. Жената трябва да се осланя на Мъжа си, а Светия Дух не го прави, и после какво очакваш от мен, Божи Гняв, и после всичко е олендзване от Содом и Гомор. Ти си тъпа овца и обичай съпруга си, а не се прави на по-умна от Извора на Живота.
Ангелчето си каза, че жената няма права, когато правихме религията в началото, защото Светия Дух, ако има права всичко ще е в хаос и страдание на Земята. Това е чума, защото недовижда Живота и е неграмотно за Живота. Жената трябва да се осланя на Мъжа си, а Светия Дух не го прави, и после какво очакваш от мен, Божи Гняв, и после всичко е олендзване от Содом и Гомор. Ти си тъпа овца и обичай съпруга си, а не се прави на по-умна от Извора на Живота.
0 Коментари 0 Споделяния 6 Прегледа